5.0 (2 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana S100.1362-DF00A-G-F Laptop Fiyatları

Nirvana Taşınabilir Bilgisayar S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 Ram 1Tb Ssd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar S100.1362-Df00a-G-F-M102

Satıcı: Ensarbilişim

44.884,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 44884.10
Nirvana Taşınabilir Bilgisayar S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 Ram 1Tb Ssd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar S100.1362-Df00a-G-F-Canex16

Satıcı: Ensarbilişim

44.884,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 44884.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Sner Teknoloji | 47 yorum

46.929,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 46929.50
Casper Nirvana Taşınabilir Bilgisayar S100 300NIT İ7-13620H 32GB Ddr5 Ram 1tb SSD Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar S100.1362-DF00A-G-F-CANEX16 - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum

46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 46999.00
Casper Nirvana S100.1362-DF00A-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: mediamarkt

47.287,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 47287.50
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-DF00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

47.333,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 47333.02
Casper Nirvana S100.1362-DF00A-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

47.428,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 47428.05
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB

Satıcı: istanbulArena

47.499,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 47499.04
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD W11 Home Laptop S100.1362-DF00A-G-F

Satıcı: Sner Teknoloji

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 48009
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-DF00A-G-F

Satıcı: Sner Teknoloji

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 47999.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-DF00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

48.152,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 48152.54
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-DF00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

48.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 48299.00
Casper S100.1362-DF00A-G-F/Core i7-13620H/32 GB Ram/1 TB Ssd/16"/W11 Laptop 48.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 48499.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-DF00A-G-F

Satıcı: MediaMarkt

48.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 48500.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.1362-DF00A-G-F

Satıcı: MEDIAMARKT

48.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 48500.00
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S100.1362-DF00A-G-F-D2D1

Satıcı: Casper Excalibur

61.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

16 61209
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S100.1362-DF00A-G-F-KM35S

Satıcı: Casper Excalibur

61.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

17 61209

Casper Nirvana S100.1362-DF00A-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana S100.1362-DF00A-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 18.3 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.72 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Azami Çalışma Süresi 8 Saat

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Casper Nirvana S100.1362-DF00A-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.