Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-DF00R-G-F Satıcı: istanbulArena
47.404,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 47404.99
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11p Laptop S100.1362-Df00r-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
47.749,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 47749.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
47.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 47799.04
Casper Nirvana S100.1362-DF00R-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
49.819,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 49819.06
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Duddi | 3 yorum
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 49999.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-DF00R-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 49999.00
Casper Nirvana S100.1362-DF00R-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
52.451,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
7 52451.06
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.846,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
8 53846.04
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11P Laptop S100.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
9 53999.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11p Laptop S100.1362-Df00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
10 53999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD W11P S100.1362-DF00R-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
66.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
11 66309
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD W11P S100.1362-DF00R-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
68.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
12 68709
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK