Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.981,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 44981.02
Casper Nirvana S100.1362-DF00X-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur | 5 yorum
45.100,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 45100.24
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.836,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 45836.54
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos Laptop S100.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
4 45909
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 291 yorum
45.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 45899.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Df00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
45.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 45899.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB Satıcı: istanbulArena
46.448,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 46448.39
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Df00x-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
46.794,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
8 46794.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 291 yorum
46.843,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
9 46843.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DF00X-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
10 48999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S100.1362-DF00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
11 52009
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S100.1362-DF00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
57.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
12 57509
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
10 yorum