Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 250Gb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Du00x-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 44884.10
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 RAM 250GB SSD Freedos Laptop S100.1362-DU00X-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
2 47009
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 250GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DU00X-G-F - 250 GB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 291 yorum
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 46999.00
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 250GB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DU00X-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 46999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK