Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.714,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
1 54714.54
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.075,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 55075.02
Casper Nirvana S100.1362-DX00X-G-F i7-13620H 32 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
55.083,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 55083.06
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos Laptop S100.1362-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
4 55909
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DX00X-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 292 yorum
55.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 55899.00
CASPER Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 55899.00
Casper Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Dx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
55.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 55899.00
Casper Nirvana S100.1362-DX00X-G-F i7-13620H 32 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
56.399,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
8 56399.06
Nirvana S100 300Nıt İ7-13620H 32Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.1362-Dx00x-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
59.209,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 59209.10
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DX00X-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 292 yorum
59.271,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
10 59271.04
Casper Nirvana S100 300NIT i7-13620H 32GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.1362-DX00X-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
11 61999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.1362-DX00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
67.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
12 67909
CASPER Nirvana S100 300NIT İ7-13620H 32GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.1362-DX00X-G-F-OFM365 Satıcı: Casper Excalibur
78.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
13 78409
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK