Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Nirvana S100 İ7-13620H 48Gb Ddr5 2Tb W11h Laptop 16" S100.1362-Gx00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
68.759,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 68759.10
Casper Nirvana S100 i7-13620H 48GB DDR5 2TB W11H Laptop 16" S100.1362-GX00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 72009
Casper Nirvana S100 i7-13620H 48GB DDR5 2TB W11H Laptop 16" S100.1362-GX00A-G-F - 2 TB - 48 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 71999.00
GENEL BİLGİLER
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK