Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 500GB SSD 16\" Freedos Laptop S100.210H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
32.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
1 32699.00
Casper Nirvana S100.210H-BF00X-G-F i5-210H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
33.463,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 33463.06
Casper Nirvana S100.210H-BF00X-G-F Series 2 Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
33.711,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 33711.02
Casper Nirvana S100.210H-BF00X-G-F Series 2 Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 34409
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos Laptop S100.210H-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 34399.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.210H-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 34399.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 5-210H 16Gb Ddr5 Ram 1Tb Nvme Ssd Freedos Laptop S100.210h-Bf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
34.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 34399.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S100.210H-BF00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
44.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
8 44909
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S100.210H-BF00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
44.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
9 44909
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK