Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.210H-BV00X-G-F Series 2 Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
32.045,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 32045.02
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Freedos Laptop S100.210H-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
32.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 32699.00
Casper Nirvana S100.210H-BV00X-G-F i5-210H 16 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
32.782,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 32782.27
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.210H-BV00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 43009
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.210H-BV00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
45.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
5 45309
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.210H-BV00X-G-F-OFM365 Satıcı: Casper Excalibur
53.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
6 53409
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK