Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.210H-BX00X-G-F i5-210H 16 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
43.051,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 43051.06
Casper Nirvana S100.210H-BX00X-G-F Series 2 Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
43.413,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 43413.02
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 5-210H 16Gb Ddr5 Ram 2Tb Nvme Ssd Freedos Laptop S100.210h-Bx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
44.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 44299.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.210H-BX00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
55.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 55209
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.210H-BX00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
55.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 55209
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S100.210H-BX00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
55.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
6 55209
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK