Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.210H-DF00X-G-F i5-210H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
41.265,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 41265.06
Casper Nirvana S100.210H-DF00X-G-F Series 2 Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
41.649,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 41649.02
Casper Nirvana S100.210H-DF00X-G-F Series 2 Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 42509
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos Laptop S100.210H-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 42499.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.210H-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 42499.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 5-210H 32Gb Ddr5 Ram 1Tb Nvme Ssd Freedos Laptop S100.210h-Df00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 42499.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S100.210H-DF00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
53.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
7 53709
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S100.210H-DF00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
53.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
8 53709
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK