Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.210H-DV00X-G-F i5-210H 32 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
39.573,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 39573.06
Casper Nirvana S100.210H-DV00X-G-F Series 2 Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
39.885,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 39885.02
Casper Nirvana S100.210H-DV00X-G-F Series 2 Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
40.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
3 40709
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Freedos Laptop S100.210H-DV00X-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
40.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 40699.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.210H-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
40.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 40699.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 5-210H 32Gb Ddr5 Ram 500Gb Nvme Ssd Freedos Laptop S100.210h-Dv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
40.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 40699.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.210H-DV00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
51.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
7 51809
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 5-210H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.210H-DV00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
51.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
8 51809
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK