Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.240H-BF00X-G-F i7-240H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
39.855,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 39855.06
Casper Nirvana S100.240H-BF00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
40.179,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 40179.02
Casper Nirvana S100.240H-BF00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
40.915,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 40915.04
Casper Nirvana S100.240H-BF00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 41009
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos Laptop S100.240H-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 40999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 7-240H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.240H-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 40999.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 7-240H 16Gb Ddr5 Ram 1Tb Nvme Ssd Freedos Laptop S100.240h-Bf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
7 40999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK