Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.240H-BV00A-G-F i7-240H 16 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
41.453,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
1 41453.06
Casper Nirvana S100.240H-BV00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
41.747,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 41747.02
Casper Nirvana S100.240H-BV00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
42.555,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 42555.54
Casper Nirvana S100.240H-BV00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
42.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
4 42609
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD W11 Home Laptop S100.240H-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
42.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 42599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK