Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.240H-BV00X-G-F i7-240H 16 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
38.163,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 38163.06
Casper Nirvana S100.240H-BV00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
38.513,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 38513.02
Casper Nirvana S100.240H-BV00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
39.178,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 39178.04
Casper Nirvana S100.240H-BV00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
39.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 39309
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Freedos Laptop S100.240H-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
39.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 39299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK