5.0 (3 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F Laptop Fiyatları

CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 7-240H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.240H-BF00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

44.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 44299.00
Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F i7-240H 16 GB 2 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

52.263,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 52263.06
Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop

Satıcı: Casper Excalibur

52.723,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 52723.02
Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop

Satıcı: Casper Excalibur

53.653,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 53653.04
Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop

Satıcı: Casper Excalibur

53.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 53809
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 7-240H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD W11 Home Laptop S100.240H-BX00A-G-F - 2 TB - 16 GB

Satıcı: Casper Excalibur

53.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 53799.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 7-240H 16Gb Ddr5 Ram 2Tb Nvme Ssd W11 Home Laptop S100.240h-Bx00a-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

53.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 53799.00

Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F Laptop Temel Özellikleri

Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 18.3 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 240H
• İşlemci Temel Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.72 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Azami Çalışma Süresi 8 Saat

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 64 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Casper Nirvana S100.240H-BX00A-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.