Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.240H-DF00A-G-F i7-240H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
50.853,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 50853.06
Casper Nirvana S100.240H-DF00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
51.351,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 51351.02
Casper Nirvana S100.240H-DF00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
52.205,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 52205.54
Casper Nirvana S100.240H-DF00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
52.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 52409
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD W11 Home Laptop S100.240H-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
52.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 52399.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 7-240H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.240H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 52399.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 7-240H 32Gb Ddr5 Ram 1Tb Nvme Ssd W11 Home Laptop S100.240h-Df00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
52.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 52399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK