Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.240H-DV00A-G-F i7-240H 32 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
49.161,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 49161.06
Casper Nirvana S100.240H-DV00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
49.587,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 49587.02
Casper Nirvana S100.240H-DV00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
50.468,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 50468.54
Casper Nirvana S100.240H-DV00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
50.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 50609
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 500GB NVME SSD W11 Home Laptop S100.240H-DV00A-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
50.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 50599.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 7-240H 32Gb Ddr5 Ram 500Gb Nvme Ssd W11 Home Laptop S100.240h-Dv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
50.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 50599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK