Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.240H-DX00A-G-F i7-240H 32 GB 2 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
60.065,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 60065.06
Casper Nirvana S100.240H-DX00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
60.563,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 60563.02
Casper Nirvana S100.240H-DX00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
61.662,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 61662.54
Casper Nirvana S100.240H-DX00A-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
61.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 61809
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD W11 Home Laptop S100.240H-DX00A-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
61.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 61799.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 7-240H 32Gb Ddr5 Ram 2Tb Nvme Ssd W11 Home Laptop S100.240h-Dx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
61.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 61799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK