Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.240H-DX00X-G-F i7-240H 32 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
56.775,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 56775.06
Casper Nirvana S100.240H-DX00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
57.329,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 57329.02
Casper Nirvana S100.240H-DX00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
58.285,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 58285.04
Casper Nirvana S100.240H-DX00X-G-F Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 58509
Casper Nirvana S100 16" 300NIT Series 2 Intel Core 7-240H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos Laptop S100.240H-DX00X-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 58499.00
Casper Nirvana S100 16" 300Nıt Series 2 Intel Core 7-240H 32Gb Ddr5 Ram 2Tb Nvme Ssd Freedos Laptop S100.240h-Dx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
58.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 58499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK