5.0 (3 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana S100.255H-BV00A-G-F Laptop Fiyatları

Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 500GB SSD Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 16" S100.255H-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB

Satıcı: TEKNOÇAĞ

40.056,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 40056.40
Casper Nirvana S100.255H-BV00A-G-F U7 255H 16 GB 500 GB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

46.999,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 46999.06
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 500GB SSD W11H 16" S100.255H-BV00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

47.431,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 47431.02
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 500GB SSD Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 16" S100.255H-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB

Satıcı: ETDBilgisayar

47.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 47799.99
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" S100.255H-BV00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

48.249,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 48249.04
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 480GB SSD W11H 16" S100.255H-BV00A-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

48.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 48409
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16Gb Ddr5 500Gb Ssd W11h 16" S100.255h-Bv00a-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

48.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 48399.00

Casper Nirvana S100.255H-BV00A-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana S100.255H-BV00A-G-F Laptop Temel Özellikleri

Casper Nirvana S100.255H-BV00A-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 18.3 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.72 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Azami Çalışma Süresi 8 Saat

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.225 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

Casper Nirvana S100.255H-BV00A-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.