Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.255H-BV00X-G-F U7 255H 16 GB 500 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
42.863,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 42863.06
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 500GB SSD Freedos 16" S100.255H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.217,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 43217.02
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" S100.255H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.003,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 44003.04
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 480GB SSD Freedos 16" S100.255H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 44109
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 500GB SSD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 16" S100.255H-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
44.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 44099.00
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16Gb Ddr5 500Gb Ssd Freedos 16" S100.255h-Bv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
44.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 44099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK