Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.255H-BX00A-G-F U7 255H 16 GB 2 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
56.963,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 56963.06
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD W11H 16" S100.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
57.427,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 57427.02
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" S100.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.478,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 58478.04
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD W11H 16" S100.255H-BX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 58609
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 2TB SSD Windows 11 Home 16" S100.255H-BX00A-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
58.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 58599.00
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd W11h 16" S100.255h-Bx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
58.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 58599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK