Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.255H-BX00X-G-F U7 255H 16 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
53.673,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 53673.06
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S100.255H-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.193,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 54193.02
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" S100.255H-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.100,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 55100.54
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S100.255H-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 55309
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S100.255H-BX00X-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
55.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 55299.00
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd Freedos 16" S100.255h-Bx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
55.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 55299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK