Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.255H-CF00A-G-F Ultra 7 255H 24 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
52.639,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 52639.06
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.115,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 53115.02
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.039,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 54039.04
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 54209
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CF00A-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
54.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 54199.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 54199.00
Casper Nirvana S100 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.255h-Cf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
54.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 54199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK