Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100 2.Nesil Core Ultra 7 255H-24Gb-1Tb Ssd-16inc-W11 51 yorum
44.999,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 44999.10
Casper Nirvana S100.255H-CQ00A-G-F Core Ultra 7 255H 24 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mediamarkt
48.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 48750.00
Casper Nirvana S100.255H-CQ00A-G-F/Series 2 Intel® Core™Ultra 7 255H Ai//24 GB Ram/1 TB Ssd/16"/W11 Laptop
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
3 49999.00
CASPER Nirvana S100.255H-CQ00A-G-F/Series 2 Intel® Core™Ultra 7 255H Ai//24 GB RAM/1 TB SSD/16"/W11 Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 49999.00
CASPER Nirvana S100.255H-CQ00A-G-F/Series 2 Intel® Core™Ultra 7 255H Ai//24 GB RAM/1 TB SSD/16"/W11 Laptop Satıcı: MEDIAMARKT
50.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 50000.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK