Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.255H-CV00A-G-F Ultra 7 255H 24 GB 500 GB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
50.947,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 50947.06
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
51.449,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 51449.02
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CV00A-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: ETDBilgisayar
51.623,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 51623.99
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.302,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 52302.04
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 480GB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 52509
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CV00A-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
52.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 52499.00
Casper Nirvana S100 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" W11h Laptop S100.255h-Cv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
52.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 52499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK