Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.255H-CX00A-G-F Ultra 7 255H 24 GB 2 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
60.817,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 60817.06
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.347,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 61347.02
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.434,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 62434.54
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 62609
Casper Nirvana S100 300NIT Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.255H-CX00A-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
62.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 62599.00
Casper Nirvana S100 300Nıt Intel Core Ultra 7-255H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.255h-Cx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
62.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 62599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK