Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB SSD W11H 16" S100.255H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 58309
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32GB DDR5 1TB SSD W11H 15.6" S100.255H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.188,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 58188.54
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32GB DDR5 1TB SSD Windows 11 Home 16" S100.255H-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
58.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 58299.00
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB SSD W11H 16" S100.255H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 58299.00
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd W11h 16" S100.255h-Df00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
58.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 58299.00
Casper Nirvana S100.255H-DF00A-G-F U7 255H 32 GB 1 TB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
58.561,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 58561.06
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 1TB SSD W11H 16" S100.255H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
60.073,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 60073.02
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK