Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.255H-DV00A-G-F U7 255H 32 GB 500 GB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
54.989,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 54989.06
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB SSD W11H 16" S100.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.467,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 55467.02
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32GB DDR5 500GB SSD W11H 15.6" S100.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.451,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 56451.54
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 480GB SSD W11H 16" S100.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 56609
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32GB DDR5 500GB SSD Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 16" S100.255H-DV00A-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
56.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 56599.00
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 500GB SSD W11H 16" S100.255H-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 56599.00
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd W11h 16" S100.255h-Dv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
56.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 56599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK