Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.255H-DX00X-G-F U7 255H 32 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
61.475,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 61475.06
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S100.255H-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.033,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 62033.02
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" S100.255H-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.110,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 63110.04
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S100.255H-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 63309
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S100.255H-DX00X-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 63299.00
CASPER Nirvana S100 Intel Core Ultra 7-255H 32GB DDR5 2TB SSD Freedos 16" S100.255H-DX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 63299.00
Casper Nirvana S100 Intel Core Ultra 7 255H 32Gb Ddr5 2Tb Ssd Freedos 16" S100.255h-Dx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 63299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK