Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.270H-BF00A-G-F Core 9-270H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.417,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 51417.06
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9-270H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11H Laptop S100.270H-Bf00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
51.841,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 51841.02
Casper Nirvana S100.270H-BF00A-G-F Series 2 Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
3 52909
Casper Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9-270H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.270H-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 52899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK