Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.270H-BF00X-G-F Core 9-270H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
48.127,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 48127.06
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9 270H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.270H-Bf00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
48.607,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 48607.02
Casper Nirvana S100.270H-BF00X-G-F Series 2 Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
49.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 49609
Casper Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9 270H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S100.270H-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
49.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 49599.00
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9 270H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.270h-Bf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
49.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
5 49599.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S100.270H-BF00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
60.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
6 60409
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S100.270H-BF00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
60.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
7 60409
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK