Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9-270H 16GB DDR5 1TB SSD 16\" W11H Laptop S100.270H-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
1 52899.00
Casper Nirvana S100.270H-BX00A-G-F Core 9-270H 16 GB 2 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
60.159,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 60159.06
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9-270H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" W11H Laptop S100.270H-Bx00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
60.759,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 60759.02
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9-270H 32GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S100.270H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 61099.00
Casper Nirvana S100.270H-BX00A-G-F Series 2 Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 62009
Casper Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9-270H 16GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.270H-BX00A-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 61999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD W11H S100.270H-BX00A-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
74.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
7 74409
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD W11H S100.270H-BX00A-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
74.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
8 74409
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK