Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.270H-BX00X-G-F Core 9-270H 16 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
56.963,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 56963.06
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9-270H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.270H-Bx00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
57.427,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 57427.02
Casper Nirvana S100.270H-BX00X-G-F Series 2 Intel Core 9-270H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
58.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 58609
Casper Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9-270H 16GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S100.270H-BX00X-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
58.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 58599.00
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9-270H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S100.270h-Bx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
58.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 58599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK