Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.270H-DV00X-G-F Core 9-270H 32 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
54.331,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 54331.06
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9-270H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S100.270H-Dv00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.879,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 54879.02
Casper Nirvana S100.270H-DV00X-G-F Series 2 Intel Core 9-270H 32GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Freedos 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 56009
Casper Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9-270H 32GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S100.270H-DV00X-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 55999.00
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9-270H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S100.270h-Dv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
5 55999.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 9-270H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.270H-DV00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
67.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
6 67309
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 9-270H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S100.270H-DV00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
67.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
7 67309
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK