Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S100.270H-DX00A-G-F Core 9-270H 32 GB 2 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
68.055,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 68055.06
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9-270H 32Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" W11H Laptop S100.270H-Dx00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
68.697,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 68697.02
Casper Nirvana S100.270H-DX00A-G-F Series 2 Intel Core 9-270H 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Windows 11 Home 16" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
70.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 70109
Casper Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9-270H 32GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.270H-DX00A-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
70.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 70099.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Series 2 Core 9-270H 32GB DDR5 2TB SSD 16" W11H Laptop S100.270H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
70.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 70099.00
Casper Nirvana S100 300Nıt Series 2 Core 9-270H 32Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" W11h Laptop S100.270h-Dx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
70.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 70099.00
CASPER Nirvana S100 300NIT Intel Core 9-270H 32GB DDR5 RAM 2TB SSD W11H S100.270H-DX00A-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 83309
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK