Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1342-8V00T-G-F i5-13420H 8 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
36.377,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 36377.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1342-8V00T-G-F Satıcı: Casper Excalibur
37.344,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
2 37344.54
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S200.1342-8V00T-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
40.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 40809
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S200.1342-8V00T-G-F-OFM365 Satıcı: Casper Excalibur
50.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 50809
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK