Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1342-8V00X-G-F i5-13420H 8 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
33.745,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 33745.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
34.642,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 34642.54
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-8V00X-G-F - 500 GB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
34.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 34799.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ5-13420H 8Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1342-8V00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
34.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 34799.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1342-8V00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
38.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 38409
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1342-8V00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
38.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 38409
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 8GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1342-8V00X-G-F-OFM365 Satıcı: Casper Excalibur
48.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
7 48409
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK