Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1342-BF00X-G-F i5-13420H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
40.137,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 40137.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
40.571,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 40571.02
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.204,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 41204.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i5-13420H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos Laptop S200.1342-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
4 41409
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
41.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 41399.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ5-13420H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1342-Bf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
41.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 41399.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S200.1342-BF00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
44.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
7 44409
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S200.1342-BF00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
44.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
8 44409
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK