Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 500GB SSD 16" W11P Laptop S200.1342-BV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.335,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 42335.02
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD W11P S200.1342-BV00R-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
51.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 51109
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD W11P S200.1342-BV00R-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
51.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 51109
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD W11P S200.1342-BV00R-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
53.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
4 53309
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK