5.0 (4 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana S200.1342-BX00X-G-F Laptop Fiyatları

CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-BV00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

39.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 39399.00
Casper Nirvana S200.1342-BX00X-G-F i5-13420H 16 GB 2 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

50.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 50759.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-BX00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

51.155,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 51155.02
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-BX00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

52.109,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 52109.04
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i5-13420H 16GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD Freedos Laptop S200.1342-BX00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

52.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 52209
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-BX00X-G-F - 2 TB - 16 GB

Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum

52.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 52199.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ5-13420H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1342-Bx00x-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

52.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 52199.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S200.1342-BX00X-G-F-D2D1

Satıcı: Casper Excalibur

54.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 54409
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 16GB DDR5 RAM 2TB SSD Freedos S200.1342-BX00X-G-F-KM35S

Satıcı: Casper Excalibur

54.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 54409

Casper Nirvana S200.1342-BX00X-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana S200.1342-BX00X-G-F Laptop Temel Özellikleri

Casper Nirvana S200.1342-BX00X-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 18.3 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.72 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Casper Nirvana S200.1342-BX00X-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.