Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1342-CF00X-G-F i5-13420H 24 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
44.649,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 44649.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.079,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 45079.02
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.836,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 45836.54
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CF00X-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 45999.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ5-13420H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1342-Cf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 45999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK