Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1342-CV00X-G-F i5-13420H 24 GB 500 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
42.769,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 42769.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.119,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 43119.02
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.906,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 43906.54
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 480GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 44009
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CV00X-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 43999.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ5-13420H 24Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1342-Cv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 43999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK