Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1342-CX00X-G-F i5-13420H 24 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
55.177,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 55177.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.663,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 55663.02
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.644,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 56644.54
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 56809
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 24GB DDR5 2TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-CX00X-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
56.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 56799.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ5-13420H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1342-Cx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
56.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 56799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK