Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1342-DF00X-G-F i5-13420H 32 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
49.161,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 49161.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.587,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 49587.02
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.468,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 50468.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i5-13420H 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos Laptop S200.1342-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 50609
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
50.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 50599.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 50599.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S200.1342-DF00X-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
7 52909
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S200.1342-DF00X-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 52909
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK