5.0 (3 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana S200.1342-DV00X-G-F Laptop Fiyatları

Casper Nirvana S200.1342-DV00X-G-F i5-13420H 32 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

47.187,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 47187.06
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-DV00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

47.627,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 47627.02
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-DV00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

48.442,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 48442.04
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i5-13420H 32GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Freedos Laptop S200.1342-DV00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

48.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 48609
Casper Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1342-DV00X-G-F - 500 GB - 32 GB

Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum

48.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 48599.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ5-13420H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1342-Dv00x-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

48.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 48599.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1342-DV00X-G-F-D2D1

Satıcı: Casper Excalibur

51.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 51109
CASPER Nirvana S200 300NIT i5-13420H 32GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1342-DV00X-G-F-KM35S

Satıcı: Casper Excalibur

51.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 sn önce

8 51109

Casper Nirvana S200.1342-DV00X-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana S200.1342-DV00X-G-F Laptop Temel Özellikleri

Casper Nirvana S200.1342-DV00X-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 18.3 mm
• Ağırlık 1.80 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.72 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Casper Nirvana S200.1342-DV00X-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.