Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-BF00A-G-F i7-13620H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
48.597,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 48597.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.097,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 49097.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.889,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 49889.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD W11 Home Laptop S200.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 50109
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 4 yorum
50.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 50099.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" W11h Laptop S200.1362-Bf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
50.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 50099.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S200.1362-BF00A-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
54.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 54909
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD W11H S200.1362-BF00A-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
57.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
8 57209
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK