Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-BF00X-G-F i7-13620H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
44.931,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 44931.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.275,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 45275.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.126,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 46126.04
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD Freedos Laptop S200.1362-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 46209
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 6 yorum
46.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 46199.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 46199.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1362-Bf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
46.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
7 46199.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S200.1362-BF00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
51.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
8 51209
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Freedos S200.1362-BF00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
53.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
9 53509
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK