Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200.1362-BV00A-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB NVMe SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
46.717,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 46717.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
47.137,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 47137.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
47.959,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 47959.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD W11 Home Laptop S200.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
48.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 sn önce
4 48109
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" W11H Laptop S200.1362-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 4 yorum
48.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 48099.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S200.1362-BV00A-G-F-KM35S Satıcı: Casper Excalibur
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
6 53009
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD W11H S200.1362-BV00A-G-F-D200 Satıcı: Casper Excalibur
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
7 53009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK