Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: HumanAge | 6 yorum
39.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 39899.00
Casper Nirvana S200.1362-BV00X-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB NVMe SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
42.957,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 42957.06
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.413,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 43413.02
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.099,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
4 44099.54
Casper Nirvana S200 16" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 RAM 480GB NVME SSD Freedos Laptop S200.1362-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 44309
Casper Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 6 yorum
44.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 44299.00
CASPER Nirvana S200 300NIT i7-13620H 16GB DDR5 500GB SSD 16" Freedos Laptop S200.1362-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
7 44299.00
Casper Nirvana S200 300Nıt İ7-13620H 16Gb Ddr5 500Gb Ssd 16" Freedos Laptop S200.1362-Bv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
44.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 44299.00
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1362-BV00X-G-F-D2D1 Satıcı: Casper Excalibur
49.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
9 49309
CASPER Nirvana S200 300NIT İ7-13620H 16GB DDR5 RAM 500GB SSD Freedos S200.1362-BV00X-G-F-CANEX16 Satıcı: Casper Excalibur
51.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
10 51709
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK